DJ na wesele Wodzisław Śląski

Dj na wesele Wodzisław Śląski. Klamka zapadła – będzie ślub, a wraz z nim huczne wesele. Najwyższy czas rozpocząć przygotowania, bo wesele to ogromne przedsięwzięcie organizacyjne. Owszem, zdarzają się wesela na kilkanaście osób, ale ustalmy – to prawdziwa rzadkość. Zwłaszcza jeśli robi się wesele w prawdziwie śląskim stylu. Ta nacja bardzo lubi zabawę, nic więc dziwnego, że przygotowanie wesela w śląskiej rodzinie to poważne wyzwanie. Zwłaszcza jeśli jest w Wodzisławiu Śląskim.

DJ na wesele Wodzisław Śląski - O czym pamiętać?

Wesele nie obejdzie się bez muzyki i jedzenia. Mimo że w restauracjach królują wymyślne dania, to żaden śląskie wesele nie może się obejść bez rolady, modrej kapusty i klusek śląskich – co zabawne, te menu pojawia się obecnie na weselach w całej Polsce, co oznacza że śląska, tradycyjna kuchnia wszystkim przypada do gustu. Oczywiście, tradycja weselną na śląsku jest również kołocz – młodzi krążą z nim po okolicy jeszcze przed ślubem, przynoszą do miejsca pracy, w zamian a co dostają drobne upominki. Oczywiście kołocz z makiem, serem, jabłkami pojawi się na praktycznie każdym śląskim weselu. Mogą występować również przeróżne inne dania, ale te dwa elementy są praktycznie zawsze.

Kiedyś orkiestra, teraz Dj. Wodzisław Śląski ma co zaoferować

Kiedyś nie można było sobie wyobrazić wesela bez muzyki na żywo. Podwórkowe kapele przygrywały do kotleta i wszyscy doskonale się bawili. Na szczęście, to już zamierzchłe czasy i teraz coraz częściej stawia się na profesjonalne zespoły muzyczne lub wszechstronnego dj. Wodzisław Śląski jest tego przykładem – mimo że to miasto ponad 700-letnie, ze śląskimi tradycjami, to jednak nawet tutaj jest bardzo duża baza dj, którzy z powodzeniem grają po weselach. Mało tego, jest dużo imprez karnawałowych odbywa się również przy akompaniamencie muzyki puszczanej właśnie przez dj. Jest to coraz bardziej popularne.

DJ Wodzisław Śląski

Lokal gwarantuje DJ. Wodzisław Śląski właśnie to praktykuje.

W Wodzisławiu Śląskim jest kilka restauracji, które mają podpisane umowy z konkretnymi dj. Dzięki temu mogą oferować zainteresowanej młodej parze nie tylko lokal, pokoje gościnne i menu, ale również usługi dj. Wodzisław Śląski pod tym kątem trafił w dziesiątkę, ponieważ zgranie w czasie sali i dj często graniczyło z cudem. Jeśli jednak para nie chce tego konkretnego dj, ma możliwość wybrania i zatrudnienia swojego kandydata, a właściciele lokalu nie będą mieli nic przeciwko. Po prostu odpowiednio wcześnie uprzedzony dj o takiej sytuacji, może świadczyć swoje usługi podczas innej imprezy. Wystarczy wpisać dj na wesele Wodzisław Śląski a ofert będzie się mnożyć


Dj na wesele wodzislaw slaski dj papa

Zobacz co oferuje w kwestii Dj na wesele Wodzisław Śląski

Mimo że Wodzisław to stosunkowo niewielkie miasto, to jednak jeśli chodzi o kwestię dj, Wodzisław Śląski ma wielu interesujących ludzi pracujących w tym zawodzie. Wszystko dzięki temu, że kiedyś właśnie w tym mieście funkcjonowało jedno z najpopularniejszych stacji radiowych w regionie. I właśnie prezenterzy z tego radia zaczęli wykorzystywać swoje nazwisko i prowadzić taki biznes. Ludzie z chęcią ich zaczęli zatrudniać, ponieważ mieli okazję niejednokrotnie słyszeć ich na antenie, więc wiedzieli czego mają się spodziewać. Wiadomo było również, że co jak co, ale na muzyce i zabawianiu ludzi znali się jak nikt. Stąd właśnie tak duże skupisko dj na wesele ma w swoich zasobach Wodzisław Śląski. Z czasem profesja ta stała się tak popularna, że wielu radiowców całkowicie porzuciło swój fach, czerpiąc zyski jedynie właśnie z weselnej konferansjerki. A da się z tego bardzo dobrze wyżyć, bo najlepszych dj na wesele w Wodzisławiu Śląskim gra w cenach nawet kilku tysięcy za jedną noc – i to nie całą. Łatwo więc wyliczyć, że jeśli profesjonalista ma zabukowany każdy weekend, to jego zarobek jest doprawdy bardzo wysoki.

DJ na wesele Wodzisław Śląski. Co mogę dla Ciebie zrobić?

Dawno do lamusa odeszły już stwierdzenia, że dj jest od tego, żeby tylko puszczać muzykę. Teraz wymaga się od nich o wiele więcej. Profesjonalny Dj musi również poprowadzić konkursy, które rozkręcą gości, musi również odpowiednio poprowadzić całe wesele, podkręcać muzykę kiedy goście mają powoli dość. Oprócz tego coraz częściej wynajmowani DJ oferują szereg dodatkowych atrakcji- maszyny z bankami puszczane na parkiet, zabawne przebrania i peruki, nierzadko również sympatycze i urokliwe pomocnice, które skutecznie przyciągają wzrok męskiej części imprezy. Nic więc dziwnego, że cena za taki występ zaczyna się dopiero od 2 tysięcy złotych Dj na wesele w Wodzisławiu Śląskim to bardzo rozchwytywana osoba i droga ale warto zapłacić za niepowtarzalne wesele.

Dj na wesele Wodzisław Śląski gdzie szukać?

Możliwości jest mnóstwo. Najlepiej jeśli dj-a spotkamy na weselu, bo już wtedy wiemy, że jego sposób prowadzenia imprezy nam się podoba. Jeśli takiej sytuacji nie było, równie dobrym wyjściem jest polecenie przez kogoś. Ogólnie zanim decydujemy się na konkretną osobę, sprawdźmy jakie opinie krążą o niej w sieci. Dlaczego? Ponieważ wiadomo, że na swojej stronie internetowej zamieści najlepsze z możliwych występów, podrasowane zdjęcia i opinie wyłącznie pozytywne. To normalna procedura. Jednak przeglądając różne weselna fora można trafić na zróżnicowane opinie, które mogą być odpowiednią wskazówką. Warto na takim forum po prostu zadać pytanie, jakiego dj polecają i gwarantujemy, że w mig posypią się setki propozycji. Jeszcze innym prostym sposobem jest po prostu wpisanie w wyszukiwarce hasła DJ Wodzisław Śląski i gotowe – otworzy się bardzo wiele stron z ofertami takiej działalności.

DJ PAPA - DJ Wodzisław Śląski

Jakie cechy ma dobry DJ?

Aby rozbawić śląską publikę, trzeba być naprawdę wszechstronnym. Zresztą jak każde wesele, tak i śląskie wesela są wielopokoleniowe. Dlatego trzeba znaleźć dj, który ma w swoim repertuarze piosenki dla każdego. Wiadomo, że można mieć różne gusta, ale trzeba sobie uświadomić jedno – wesele jest niestety dla gości, a nie dla młodych. Dlatego na bok odchodzą preferencje muzyczne młodej pary, oprócz kilku piosenek, które dj z pewnością puści. Jeśli na sali goście są w różnym wieku to nie może zabraknąć zarówno szlagierów disco-polo jak i najnowszych hitów muzycznych. A dobry dj powinien umieć je wyważyć i zorientować się, kiedy warto gości odrobinę ostudzić, a kiedy wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej zachęcić ich do zabawy. Dobry DJ musi tez wykazać się cierpliwością, bo nie wolno mu obrazić gości – nawet jeśli czasami już nawet święty by się zdenerwował. W razie kłopotów powinien podejść do pary młodej i wskazać, który gość zaczyna się robić wręcz nieprzyjemny. Kolejną ważną kwestią, którą trzeba poruszyć to przerwy – wiadomo, że Dj nie może grać non stop, w umowie ma określony czas pracy, ale przewidziane są także przerwy. Jednak nie mogą one być byt długie, ponieważ zbyt długa przerwa na parkiecie spowoduje znaczny wzrost ilości promili we krwi zaproszonych gości. A tłum pijanych ludzi, którzy siedzą non stop przy stole niczego dobrego niestety nie wróży.

Jak długo powinien grać DJ na weselu?

Cóż, to już kwestia indywidualna. Przyjęło się że do północy minimum, ponieważ dopiero wtedy przewidziane są zawsze oczepiny. Jednak wiele osób dogaduje się z osobą zatrudnioną w tym celu, że będzie obecna do ostatniego gościa – oczywiście z przymrużeniem oka. Wiele zależy też od tego, od której wesele się zaczynało. Bowiem wiadomo, że jeśli goście na sali byli już o 12, to najprawdopodobniej o 1 w nocy może być już po imprezie. Natomiast, jeśli wesele rozpoczęło się dopiero od godziny 16-17, to duża szansa, że zaproszeni goście pobawią się nawet do 5 rano. I dobrze byłoby, aby do tej pory właśnie był dj, bo nie ma chyba nic gorszego niż sytuacja, kiedy na weselu zabraknie wódki, albo skończy się muzyka. Ja jako dobry Dj na wesele w Wodzisławiu Śląskim


Dj na wesele wodzislaw slaski dj papa 2

ZAIKS – po czyjej stronie?

Wiele DJ bierze na siebie obowiązek opłacania ZAIKS-u podczas prowadzonych imprez. Przez to ich stawki są odrobinę wyższe, jednak nie trzeba się już o nic martwić. Natomiast w przypadku kiedy DJ nie wspomina o takim udogodnieniu, obowiązek zgłoszenia używania konkretnych utworów spoczywa na parze młodej. Można to scedować na lokal, w którym impreza ma się odbywać, ale to również wiąże się z wyższą kwotą do uiszczenia. Kwestia tego, czy warto ZAIKS opłacać czy nie to już również kwestia indywidualna -szanse na to, że podczas wesela wpadnie nagle kontrola są znikome, aczkolwiek zawsze może dojść do takiej sytuacji, więc trzeba mieć to na uwadze.DJ na wesele Wodzisław Śląski zamów już teraz:

Tel: 691 961 368
Email: infodjpapa@gmail.com